Pilot Garage Ailesi 350 Bayiyle 13’üncü Yaşını Kutladı!

Pilot Garage Ailesi 350 Bayiyle 13’üncü Yaşını Kutladı!
Yayınlama: 17.11.2023
A+
A-

Pilot Garage’da Oto Servis Dönemi Başlıyor!

Oto ekspertiz kültürünü ülkemize kazandıran Pilot Garage, Antalya’da gerçekleştirilen buluşmada, Türkiye çapında bulunan 350 bayisiyle bir araya geldi. İkinci el araç sektöründe yaşanan gelişmelerle ilgili olarak izlenimlerini paylaşan MASFED Başkanı Aydın Erkoç ve İMAS Başkanı Hayrettin Ertemel de katılım gösterirken; Letgo CEO’su Yonca Ulusoy Pilot Garage ile gelişen iş hacmi ve büyüyen hizmet ağına dikkat çekti. Pilot Garage Genel Koordinatörü Cihan Emre, yaptığı konuşmada “350 bayiyle ülkemiz otomotiv sektörüne 2010 yılından bu yana katma değer sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Yeni dönemde sunacağımız oto servis hizmetiyle araç satın alacak ve araç satacak tüketicilerin hayatını önemli ölçüde kolaylaştırırken, ikinci el araç parkındaki araçlarımızı daha bakımlı, güvenli hale getirmeyi hedefliyoruz.” açıklamasını yaptı.

Araçlarda oto ekspertiz ve check-up uygulamasını ülkemize kazandıran ve ikinci el araç pazarında kurumsallaşma kültürünü yaygın hale getiren Pilot Garage, sektördeki güncel durumu ve gelecek hedeflerini paylaşmak üzere 350 bayisiyle Antalya’da bir araya geldi. İkinci el araç sektörünün her geçen yıl istikrarlı bir şekilde büyüyeceğini ifade eden Pilot Garage Genel Koordinatörü Cihan Emre, 13 yıldır ikinci el araçlarda birçok kusuru tespit ederek trafikteki can ve mal güvenliğine büyük katkı sağladıklarını, alım ve satımlarda tüketiciler arasında güven noktası olduklarını söyledi.

MASFED Başkanı Aydın Erkoç ve İMAS Başkanı Hayrettin Ertemel’den teşekkür

Pilot Garage’ın ikinci el araç pazarında geleneklerin dışına çıkıp yeni çözümler sunarak toplumun pazara olan güvenini artırdığına dikkat çeken MASFED Başkanı Aydın Erkoç ve İMAS Başkanı Hayrettin Ertemel, 2010 yılından bu yana sektöre sağladıkları katma değer adına Pilot Garage’a teşekkürlerini iletti. İkinci el araç pazarına ilişkin güncel durum üzerine izlenimlerini paylaşan iki ismin yanı sıra Letgo CEO’su Yonca Ulusoy ise Pilot Garage ile geliştirilen iş birliği ile kısa zamanda genişleyen hizmet ağı, büyüyen iş hacmi hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Oto servis hizmeti ile ekosistem tamamlanıyor

Türkiye’den 350 farklı bayinin yer aldığı toplantıda söz alan Pilot Garage Genel Koordinatörü Cihan Emre ise “Otomotiv sektörüne 2010 yılından bu yana katma değer sağlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Yeni dönemde sunacağımız oto servis hizmetiyle araç satın alacak ve araç satacak tüketicilerin hayatını önemli ölçüde kolaylaştırırken, ikinci el araç parkındaki araçlarımızı daha bakımlı, güvenli hale getirmeyi hedefliyoruz. Ekspertize gelen her 10 araçtan 6’sında servis ihtiyacı olduğunu tespit ettik ve oto servisle tüm ekosistemi tamamlamak istiyoruz.” açıklamasında bulundu

Ajanslar tarafından geçilen tüm yerel ve ulusal haberleri, bu bölümde Netgazete.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Yerel ve ulusal  haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.