Panda Sahne de sanata dair herşey devam ediyor

Panda Sahne de sanata dair herşey devam ediyor
Yayınlama: 12.03.2024
A+
A-

Sanatsal çalışmalar, yaratıcı atölyeler, tiyatro gösterilerini bir arada sunan Panda Sahne, Antalya’da sanatseverleri birbirinden keyifli etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.

15 Mart Cuma günü saat 20:30’da, izleyicilerin katılımıyla interaktif bir akışta ilerleyen ve oyuncuların seyirciden aldıkları yönergelerle rol aldıkları “Ayan Beyan Doğaçlama” Panda Sahne’de sevenleriyle buluşacak.

16 Mart Cuma saat 20:30’da “23. Direklerarası Seyirci Ödülüne” layık görülen, “Büyük Aşıkların Sonuncusu” tiyatro oyunu seyircisiyle buluşacak. Günümüz yaşamındaki kadın ve erkek ilişkilerini eleştiren, kişinin kendini soktuğu çıkmazları farklı açılardan sorgulayan komedi türündeki oyun, izleyicilere eğlenceli anlar yaşatacak.

17 Mart Cumartesi 20:30’da “Büyüklere Oyun Günü” ile çocukluğa dönülecek. Oyun boyunca iş, yaş, cinsiyet, öğrenim durumu gibi kimliğimizi belirleyen unsurlar bir kenara bırakılacak ve çocukluğu hatırlayarak bir oyun düzenlenecek.

18 Mart Haftası Panda Sahne’de Neler Var?

21 Mart saat 20:30- Tolstoy’dan İtiraflar

22 Mart saat 20:30- Büyük Aşıkların Sonuncusu

23 Mart saat 20:30- Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin

24 Mart saat 20:30- Sazların Sohbeti

Ajanslar tarafından geçilen tüm yerel ve ulusal haberleri, bu bölümde Netgazete.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Yerel ve ulusal  haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.