Millilere baklava dopingi
![Millilere baklava dopingi](https://www.netgazete.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC_3401-scaled.jpg)
A Milli Erkek Voleybol Takımı, Antalya’da oynanacak FIVB Milletler Ligi için antrenmanlarını Muratpaşa Belediyesi’nin Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda gerçekleştiriyor.
A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın mücadele edeceği FIVB Milletler Ligi ilk hafta maçları 21-26 Mayıs’ta oynanacak. 16 takımın mücadele edeceği ligin Antalya etabında Filenin Efeleri Kanada, Hollanda, Fransa, ABD ile karşılaşacak.
![](https://www.netgazete.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/DSC_3380-1024x714.jpg)
Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda yapılan ilk antrenmanın ardından belediye heyeti Filenin Efelerine baklava ikram etti. A Milli Takımının Antalya’nın ardından ikinci adresi 5-9 Haziran’da Japonya, üçüncü adresi 18-23 Haziran’da Slovenya olacak.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum