Aksuluların güvenini boşa çıkarmayacağız

Aksuluların güvenini boşa çıkarmayacağız
Yayınlama: 06.05.2024
Düzenleme: 06.05.2024 16:42
A+
A-

Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, halkın kendilerine olan güvenini boşa çıkarmadan hizmet yolunda çalışacaklarını söyledi.

Aksu Kent Konseyinin ilk toplantısına bürokratları ile birlikte katılan Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, ilçenin 10 yıl boyunca ihmal edildiğini belirterek, “Ben ne dersem o olur dönemi sona erdi. Halkımız bize çok önemli bir görev verdi. Omuzlarımıza yüklenen sorumluğun bilinci ile ilçemizin ihtiyaçları, halkımızın beklentisi doğrultusunda çalışacağız” dedi.

HALKIN GÜCÜ ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ

Halkın sıkıntılarının çözümü için çalışacaklarını söyleyen Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, “Sessiz çoğunluğun sesi olacağız. İlçemizin hiçbir noktasında vatandaşımız kendisini yalnız hissetmesin. Ulaşılır bir Belediye olarak, halkımızın gücünü de arkamıza alarak hareket edeceğiz. Halkın gücünü 2B eylemlerinde gösterdik, sokağa dökülerek yüzde 20 indirim sağladık” dedi.

NE EKSİK İSE O YAPILACAK

Aksu’da hizmet anlamında ne eksik ise tamamlayacaklarının altını çizen Başkan Yıldırım, “Vatandaşlarımızın ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri tamamlanınca Belediyemiz tam olarak çalışmaya başlayacak. Önümüzdeki 3 ay içerisinde hizmetlerimiz tam olarak görülmeye başlayacak. Belirleyeceğimiz bir Halk Günü ile vatandaşlarımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz” dedi.

10 YIL İHMAL EDİLDİK

Aksu’nun 10 yıl boyunca ihmal edildiğini belirten Başkan Yıldırım, “İlçemizin geleceği adeta heba edilmiş. Altıntaş bölgesinde 14 bin dönümlük alanın ruhsat ve iskân gelirleri nasıl verilir. Aksu halkımızın hakları için bu duruma isyan ediyorum. Bu gelirleri ilçemize geri kazandırmak için Antalya Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerimiz devam ediyor” şeklinde konuştu.

Ajanslar tarafından geçilen tüm yerel ve ulusal haberleri, bu bölümde Netgazete.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Yerel ve ulusal  haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.