Sen Buralı Değilsin İstenmiyorsun !

Yayınlama: 28.06.2024
Düzenleme: 28.06.2024 11:04
A+
A-
Profesyonel Teknik Adam Diplomasına sahip. Futbol'un kendisinde biriktirdiklerini 1991 yılında yazılı ve görsel basında sergilemeye başladı. Ulusal yaygın TV'ler de yönetici olarak görev aldı. Temsilci olarak görevini sürdürdü. Televizyon ve gazetelerde üst yönetici olarak görev yaptı. Radyo çalışmalarını başarıyla dinleyicisine ulaştırdı. Profesyonel olarak Tiyatro’nun her kademesinde görev aldı Seslendirme ve dublaj sanatçılığını başarıyla sürdürmekte. Yerel Yönetimlerde Basın Danışmanlığı, Spor Derneklerinde Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Düşene bir tekme de biz vurmayız. Medeniyet deriz, insanlık deriz, merhamet, vicdan deriz. Emeğimize, ekmeğimize ortak eder, derdini paylaşır, hayatı bölüşürüz. Misafir der, başımıza taç ederiz. Hele savaşın ortasında kalmış olanlara merhamet duygumuz yüksektir, hassastır

Ancaaak bir yere kadar !

İstiklal Marşımızın hangi koşullarda nasıl ve neye dayanılarak yazıldığını yerleşik yabancıların hiç biri bilmez hele hele düzensiz göç dalgası ile bizim ekonomimizle alay etmeye kalkanlar hiç bilemez !

‘Yaşam değerlerimize, örf ananelerimize yan gözle bile bakılmasına tahammülümüz yoktur. Burası Türkiye ve bizi anlamanızı da beklemiyoruz. Buna zaten izin vermeyiz. Bizi ancak biz anlarız

Hangi ülkeliysen!

Bu ülkede misafirlikleri artık sona ermiş, hatta gitmenin zamanı çoktan geçmiştir!

Ülkemde, bu şekilde, böyle vefasızca, pervasızca, aklını yitirmişcesine bir dakika bile kalamazsın, izin vermiyoruz. Bu bizim vicdanımızın sesidir.

Bastığın yerleri “toprak” diyerek geçme, tanı,
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır atanı,
Verme, dünyaları alsan da bu cennet vatanı. 

Bak yerleşik yabanı, iyi dinle düzensiz göçmen, göçmen, göç etmişler. BU SÖZLERİ ANLAMAZ, BİLEMEZSİN

O yüzden anlayamadığın ve anlamak istemediğinden dolayı çekip gitme vaktin gelmiştir.

Yaşayanlar izin verse dahi, toprağın altında yatan kahraman şehitlerin aziz hatıraları buna izin vermez!

Ne otobüste,ne lokanta da, ne oturup yiyip içtiğin mekanlarda edep ve adaptan uzak kendini ayrıcalıklı görme davranışın nedeni ile ;

Artık hazırlan ve yola çık!
Senin ve senin gibilerin suyu ısınmış,
vakti gelmiştir!

Ait olmadığın ve ait hissetmediğin yerde duramazsın!

Biz zaten seni ülkemizde bir yere koyamadık, yerleştiremedik, yer bulamadık. Bunun nedeni sensin, senin abzurt ve paranın biraz maddi yüksekliği nedeniyle bizi ezmeye çalışmandır. Kimseye boyun eğmemiş bu ülke senin maddi gücünün alışverişe yaptığı etki nedeniyle de boyun eğmemektedir.

Sergilediğin aşağılık tavırla masum yurttaşlarının da töhmet altında bıraktığının da farkında olamayacak kadar sorumsuz bir darmadağınsın !

Konut aldın diye benden olamayacaksın. Bizden olman mümkün değildir. Susup oturmasını bile bilmiyorsun zaten;

SEN BURALI DEĞİLSİN, BU TOPRAKLARIN İNSANI OLAMAMAZSIN VE ARTIK KESİNLİKLE İSTENMİYORSUN!

İlgili makamların, bu ve buna benzer konularda artık sıkı takipçi. Ülke insanımızı aşağılayıcı tavırlar sergileyerek nüfusumuza hükmetmeye çalışanların ise hiç kuşkum yoktur ki sınır dışı edileceğine gönülden inanıyorum Artık, düzensiz göçe, çeki düzen şart olmuştur! Artık konut alıp da tepemize binenlerin yasalarımızın bizlere sağladığı hak hukukun onların lehine işletilmesine dur denileceği kaçınılmaz olmuştur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.