Sağlamlığı ve konforu bir arada sunan teknoloji

Sağlamlığı ve konforu bir arada sunan teknoloji
Yayınlama: 30.11.2023
A+
A-

‘Tam Kapsamlı Güvenlik’ anlayışıyla bütünsel güvenlik çözümleri sunan Kale Kilit’in çatısı altında hizmet veren Kale Kapı ve Pencere; sektörün ispanyolet, tek açılım, çift açılım, cephe makası, aksesuar ve kilit ihtiyacını karşılıyor. Sektör profesyonellerinin ihtiyaçlarına karşı inovatif çözümler sunan Kale Kapı ve Pencere’nin son teknoloji ile ürettiği sürme sistemleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Kale Kapı ve Pencere, ev ve iş yerlerinde konforu üst seviyeye çıkartmak amacıyla geliştirdiği ürünleri ile sektöre yenilikçi çözümler sunuyor. Bu çözümlerden biri olan Aksu Kaldırmalı Sürme ve Aksu Devirmeli Sürme Sistemleri, sağlamlığı ve kullanım kolaylığı ile sektör profesyonellerinin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Dayanıklılık ve direnç açısından yüksek özelliklere sahip çelik takviyeli malzemeden üretilen Aksu Kaldırmalı Sürme ve Aksu Devirmeli Sürme Sistemleri, 130 ve 300 kg arasındaki ağırlığı taşıyabilecek kapasiteye sahip alüminyum gövde yapısı ile uzun yıllar kullanımıyla da dayanıklılığını ispatlıyor.

Mükemmel ses ve ısı yalıtımı

Teras, balkon, bahçe gibi geniş açıklıklara cephesi olan mekânlarda ve büyük pencere uygulamalarında görüş alanını kısıtlamadan uygulama yapma imkânı sunan Aksu Kaldırmalı Sürme ve Aksu Devirmeli Sürme Sistemleri, kullanılan malzeme kalitesi ile aşırı sıcak ve soğuğa karşı maksimum yalıtım sağlıyor.

Aksu Kaldırmalı Sürme Sistemi, dar profiller ve dar profil sistemleri için tercih ediliyor. Ürün 150 ve 300 kg’a kadar kanat taşıma kapasitesiyle geniş pencere veya teras girişleri için en uygun çözüm olarak ön plana çıkıyor. ISO-13126-17 standartlarında çevrim testlerinden başarı ile geçen ürün bu sayede kalitesini de belgeliyor.

Ahşap sistemlere ve PVC’ye uygun olarak tasarlanan Aksu Devirmeli Sürme Sistemi ise 130 kg’a kadar kanat taşıma kapasitesi ile havalandırma ve sızdırmazlık özelliklerinin yanı sıra mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlıyor. Devirme özelliği sayesinde kanadın tam açılmasını gerektirmeden havalandırma yapılabilme imkânı sunan Aksu Devirmeli Sürme Sistemi, ISO-13126-17 standartlarında çevrim testlerinden başarı ile geçen ürünler arasında yer alıyor.

Kale Endüstri Holding Hakkında

Temelleri 1953 yılında atılan kuruluş, 1988 yılında tüm şirketlerini Kale Endüstri Holding çatısı altında topladı. 2016 yılında tüm üretimini Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan Kale Endüstri Holding, 2018 yılında ise Vadistanbul’daki yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni Genel Müdürlük binasına taşındı. Dev yatırımlarıyla büyümeye devam ederek ülke ekonomisi ve istihdamına yüksek katma değer sunan Kale Endüstri Holding’in çatısı altında; Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunuyor. Holding’in lokomotif şirketi olan Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde 15.kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. İleri teknolojiye sahip yeni nesil ürünleriyle dikkat çeken Kale Kilit, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Kale Endüstri Holding Sosyal Medya Hesapları

linkedin.com/company/kaleendustriholding

linkedin.com/company/kalealarm

linkedin.com/company/kalekilit

instagram.com/kalealarm

instagram.com/kalekilit

instagram.com/kalecelikkapi

instagram.com/kalecelikkasa

Ajanslar tarafından geçilen tüm yerel ve ulusal haberleri, bu bölümde Netgazete.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Yerel ve ulusal  haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.