Peker durmak bilmiyor

Peker durmak bilmiyor
Yayınlama: 30.11.2023
A+
A-

AK Parti Kepez Belediye Başkan A.Adayı Rüştü Peker, STK ziyaretlerine devam ediyor. Antalya Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Odasını ziyaret eden Peker esnafın sorunlarını dinledi.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Kepez’e talip olan Rüştü Peker yoğun mesaisine devam ediyor. Sabah erken saatlerinde önce esnaf buluşmaları yapan Peker, akşam saatlerinde de mahalle buluşmaları ve ev ziyaretleri gercekleştiriyor. Gün içerisinde STK ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Kepez Belediye Başkan A. Adayı Rüştü Peker, dur durak bilmeden çalışıyor.

Peker ve beraberindeki heyet Antalya Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Odası Başkanı Özcan Sucu’yu ziyaret ederken esnafın sorunlarını masaya yatırdılar. Rüştü Peker, herkesin ve her kesimin sorun ve taleplerini dinlediklerini belirtirken bu doğrultuda sadece Kepez için değil Antalya’nın da yaralarına merhem olacak projeler hazırladıklarını dile getirdi. Her bir bireyin kendileri için önemli olduğunu söyleyen Peker, “Biz insanları o partiden bu partiden diye ayırmıyoruz. Allah nasip eder de göreve gelir isek bunu hep birlikte göreceğiz. Hizmetler herkese ve herkesime hitap edecek şekilde olacak” dedi.

Esnaf ve zanaatkarların toplumun temel taşları olduğunu söyleyen Rüştü Peker, “Esnaf sadece alan, satan, ticaret yapan, varlığı icra ettiği meslekten ibaret biri değildir. Esnaf aynı zamanda o beldenin gözü, kulağı, sesi, vicdanı, hamisi, yol göstericisidir.O nedenle bizler de esnafımızın dertlerine kulak veriyoruz. Biz halka hizmet hak’ka hizmet düsturunu benimsiyoruz” ifadesini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya Pansiyoncular Camcılar Reklamcılar ve Matbaacılar Odası Başkanı Özcan Sucu, esnafımızın sorunlarını aktardıklarını belirtirken “Türkiye 31 mart 2024 tarihinde yerel seçimlere gidiyor. Bu tarihte millet olarak bizler de yereldeki yöneticilerimizi seçeceğiz. Esnaf olarak bazı sorunlarımız var ve bu sorunlarımızı yönetime talip olanlara aktarıyoruz. Çeşitli çözüm yolları arıyoruz. Her esnaf gurubunun ayrı ayrı sorunları var. Umuyoruz ki 31 Mart sonrasında verilen sözler tutulur ve esnafımızın sorunlarına çare bulunur” şeklinde konuştu.

Ajanslar tarafından geçilen tüm yerel ve ulusal haberleri, bu bölümde Netgazete.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Yerel ve ulusal  haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.