Kriptocular hala var, hala birbiriyle ilişkililer

Yayınlama: 23.07.2023
Düzenleme: 23.07.2023 16:24
A+
A-
Profesyonel Teknik Adam Diplomasına sahip. Futbol'un kendisinde biriktirdiklerini 1991 yılında yazılı ve görsel basında sergilemeye başladı. Ulusal yaygın TV'ler de yönetici olarak görev aldı. Temsilci olarak görevini sürdürdü. Televizyon ve gazetelerde üst yönetici olarak görev yaptı. Radyo çalışmalarını başarıyla dinleyicisine ulaştırdı. Profesyonel olarak Tiyatro’nun her kademesinde görev aldı Seslendirme ve dublaj sanatçılığını başarıyla sürdürmekte. Yerel Yönetimlerde Basın Danışmanlığı, Spor Derneklerinde Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

FETÖ terör örgütü ile mücadele ilk dalga ile başlayan  mücadelesinin ardından sayısız tespit ve genişlemeye çalışıyor olmasına tanıklık ediyoruz. Bitmiyor, bitirilemiyor, ölü takliti yapıyorlar ve birbirleriyle hala ilişkililer.

Bunu belki bugün rutin iş ve yaşam koşulları içinde vatandaşlarımızın bir çoğu göremiyor fakat bizler etrafımızda ki gelişmelerden bunların genişliyor ve birbiriyle ilişkilenmelerine tanık oluyoruz. Hiç alakası olmayan, bir yerde yeniden aynı şartlarda iş güç maddi kazanç elde etmesinin mümkün olmayacağını düşündüklerimiz daha da güçlü ve kafa tutar gibi aramızda dolaşmakta.

Bir 15 Temmuz Gerçeği ülkemizde yaşandı ve adına tuhaf yakıştırmalar yapıldı. Oysa 252 vatan evladı şehid verildi. Bu bitmmeyen mücadelenin güçlü medeni cesaretli olanları ve yürekli kalanları bulundukları bölgede aynı duruşu göstermeye devam etti  bizler gibi. Sağımıza bakıyoruz kripto, solumuza bakıyoruz kripto, önümüz arkamızı sarmışlar ama ülke sevdamızdan vazgeçmediğimizin sağ duyusu bu mücadelenin küçük bir damlası olmayı sürdürmekte.

Hatırlayın Antalya’da ki bir komutan vali, yüzbaşısı ilçe belediye başkanı, teğmeni de bir başka yönetim masasında yer alacaktı. Çok şükür vatandaşlarıız bu aşağılık oyunu bozdu ve demokrasimizi ülkede korudu. Yazan çizen, bizler gibi sağ duyulu yazarlar da bu mücadelenin ortağı olurken bir çok şahsiyet ve kimlik bu hain darbenin yaşattıklarını ve anlamını unutttuğundan çoktan kriptocuların yamağı olmuş. Allah böyle günlük, popülist iş yapıp da ülkemiz de gazetecilik kasveti altında sömürgeci anlayışa yönenleri ıslah etsin. Yazıklar olsun.

Meclis üyesinden belediye başkanına, belediye başkanından, personeline kadar kriptocu hamleler şimdi yerel seçimler öncesi kendini sıkça göstermeye başladı. Çok şükür ne abdestimizden, ne de kıldığımız namazdan şüphe duyulacak bir şeyimiz olmamıştır. Çiğ yiyip de midemizi de ağrıtmadık. Hiç kimseden ne iane aldık ne iaşe. O yüzden özgür ve bağımsız, ülkemizin menfaatlerinde yayıncılık anlayışımız kriptoculara inat devam etmektedir. Ne güzel ne güzel…

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.