258 Öğrenciye Müzik Enstrümanları Dağıtıldı

258 Öğrenciye Müzik Enstrümanları Dağıtıldı
Yayınlama: 06.07.2024
Düzenleme: 06.07.2024 15:13
A+
A-

Cizre’de “Küçük Yürekler, Büyük Ustalar Projesi” ile 258 Öğrenciye Müzik Enstrümanları Dağıtıldı

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Bakanlığınca bağlı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğünce desteklenen “Küçük Yürekler, Büyük Ustalar Projesi” hayata geçirildi.

Cizre Kaymakamlığı ve Bakanlığa bağlı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü iş birliğiyle hayata geçirilen “Küçük Yürekler, Büyük Ustalar Projesi” kapsamında, 258 öğrenciye müzik enstrümanları dağıtıldı. Proje, gençlerin müzik yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri amacıyla düzenlendi.

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜNCE DESTEKLENEN “KÜÇÜK YÜREKLER, BÜYÜK USTALAR PROJESİ” HAYATA GEÇİRİLDİ. (ABİDİN YEL/ŞIRNAK-İHA)

Proje Tanıtım ve Teşekkür Töreni

Dengbej Evi’nde düzenlenen programda, öğrencilere enstrümanları teslim edilirken, projenin yürütülmesinde emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan İke, ekibi ve usta öğreticilere Cizre Kaymakamlığı tarafından teşekkür edildi. Bu proje sayesinde, genç yeteneklerin müziğe olan ilgisinin artırılması ve sanatsal becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor.

Ajanslar tarafından geçilen tüm yerel ve ulusal haberleri, bu bölümde Netgazete.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Yerel ve ulusal  haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.